KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12486710
nr 1248 6710
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Frukt. Olja på duk, signerad. 50x65
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 april 2019
kl 19:17:26
10/4 20:04:39
300 kr
15/4 17:41:39